اطلاعات تماس
تلفن
۳۳۹۹۳۰۳۲-۳ ۲۱ ۰۰۹۸
۵۵۵۷۵۶۲۲-۳ ۲۱ ۰۰۹۸
۳۳۹۴۶۴۴۷ ۲۱ ۰۰۹۸
۳۳۹۴۶۳۴۴ ۲۱ ۰۰۹۸

فکس
۵۵۶۹۷۳۲۴ ۲۱ ۰۰۹۸

تلفن همراه
۹۱۲۵۵۸۸۲۷۶ ۰۰۹۸

پست الکترونیک
دفتر مرکزی تهران،
خیابان خیام شمالی ، بالاتر از گلوبندک ، جنب ساختمان همراه اول ، پاساژ امیر سلیمانی ، طبقه 2 غربی ، پلاک 4

درباره ما


پارس الوند تولید کننده لوله پلی اتیلن

شركت پارس الوند یکی از با کیفیت ترین تولید کننده هاي لوله، اتصالاتو منهول پلی اتیلن در ایران است و در اکثر پروژه های ملی همکاری داشته است كه اين همكاري در زمينه تامين لوله تکجداره پلی اتلین , لوله دوجداره کاروگیت ، اتصالات و منهول پلی اتيلن براي اين پروژه ها بوده است.
http://www.parsalvandco.com/


پارس الوند تولید کننده لوله پلی اتیلن

شركت پارس الوند یکی از با کیفیت ترین تولید کننده هاي لوله، اتصالاتو منهول پلی اتیلن در ایران است و در اکثر پروژه های ملی همکاری داشته است كه اين همكاري در زمينه تامين لوله تکجداره پلی اتلین , لوله دوجداره کاروگیت ، اتصالات و منهول پلی اتيلن براي اين پروژه ها بوده است. در زير نام بعضي از اين پروژه ها آورده شده است:

1. اکثر پروژه‌های شرکت ملی نفت ایران و همچنین شرکت‌های تابعه وزارت نفت

2. پروژه‌های شرکت صنایع پتروشیمی ایران.

3. 90 ٪ از پروژه‌های ملی ساخت نیروگاههاي كشور

4. صلیب سرخ جهاني جهت اجراي پروژه هاي آبرساني و فاضلاب در آفریقا ، آسیای میانه ، عراق و افغانستان.

5. اکثر پروژه ها شركت آب و فاضلاب ایران

6. پروژه های تولید آب معدنی در كشور.

و بسیاری دیگر از پروژه های صنعتي و تاسيساتي كشور اين شركت در زمينه توليد لوله ،اتصالات و منهول آن مشاركت داشته است.

شرکت پارس الوند با توليد لوله پلی اتیلن و اتصالات پلي اتيلن از سايز 20 ميليمتر تا 1000 ميليمتر مطابق با استاندارد DIN8074,DIN8075 يکي از بزرگترين توليد کنندگان اين نوع لوله و اتصالات در ايران مي باشد.

مواد اوليه پلی اتیلن مصرفي در شرکت پارس الوند از معتبرترين توليدکنندگان مواد پلي اتيلن جهان تامين مي گردد که از آن جمله مي توان به شرکتهايBasell,BP Solvay,Borouge اشاره نمود .

اين شرکت با در اختيار داشتن جديدترين و پيشرفته ترين ماشين آلات خط توليد لوله پلي اتيلن ساخت کشور آلمان، نياز حدود 90% نيروگاههاي گازي و سيکل ترکيبي کشور را تامين می نماید.

شرکت پارس الوند در سالهاي اخير توانسته است نياز اکثر کشورهاي همسايه از جمله افغانستان، عراق، کشورهاي آسياي ميانه و کشورهاي آفريقائي را در زمينه لوله و اتصالات پلي اتيلن تامين نمايد.

در حال حاضر اين شرکت با اکثر پروژه هاي مطرح ملي در زمينه تامين لوله هاي پلي اتيلن شبکه هاي آبرساني تحت فشار، سيستم هاي آتش نشانی و همچنين سيستمهاي فاضلاب صنعتي همکاري مي نمايد.
شرکت پـارس الوند- Parsalvandco

شرکت پارس الوند مجموعه کاملی از لوله پلی اتیلن تکجداره و دوجداره کاروگیت ،اتصالات و منهول پلی اتیلن با کاربردهای بسیار وسیع را به بازار ارائه می دهد.کیفیت بالا ، قابل اطمینان بودن پلی اتیلن، سهولت بارگیری و حمل و نقل لوله، اتصالات و منهول پلی اتیلن پارس الوند به دلیل وزن نسبتا پایین آنان و نصب سریع و آسان، پلی اتیلن را به بهترین انتخاب در پروژه های گوناگون تبدیل کرده است. همچنین لوله ،اتصالات و منهول پلی اتیلن پارس الوند قابلیت ارتجاع بالایی از خود نشان می دهند و حتی در دمای بسیار پایین دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل ضربه می باشند.

خروجی اخبار